Grudzień każdego roku to pracowity czas dla członków i przyjaciół naszej Fundacji.

Od początku grudnia wraz z przedstawicielami Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej oraz Fundacji Pomocy i Więzi Polskiej KRESY RP,  w ramach bożonarodzeniowej edycji akcji „Polacy Kresowym Rodakom” odwiedzaliśmy Kombatantów oraz polskie rodziny na Białorusi. To dla nas wielkie przeżycie być z Rodakami modlić się i przygotowywać do Świąt. Najczęściej słyszane słowo to Pamięć. Tak, pamiętamy o Kresach i o Was Rodakach.

Tegoroczna edycja akcji była rekordowa – zebraliśmy i dostarczyliśmy ponad 4000 (cztery tysiące!!!) paczek z pomocą dla najbardziej potrzebujących rodaków na dawnych Kresach. Zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego z akcji oraz naszej galerii.